PODĚKOVÁNÍ

V posledních dnech se opět zvedla velká vlna solidarity ze strany občanů i obcí. Ani na nás se nezapomnělo, proto bychom chtěli poděkovat všem dárcům, kterých si moc vážíme.

Konkrétně děkujeme obci Tuchlovice za propůjčení zasedací místnosti s kuchyňkou a sociálním zařízením pro děti našich zaměstnanců, kde tráví čas s dobrovolnicemi, které si s nimi hrají, vymýšlejí zajímavé programy, a hlavně se s nimi učí, což je velká pomoc pro naše zaměstnance.

Dále děkujeme za šití a darování krásných roušek všech barev 😊 - poštou nám bylo doručeno 100ks roušek, bohužel bez odesílatele, pan Rypl nám zaslal 30ks roušek, paní Tobišková 6ks roušek. Paní Nedvědové z Tuchlovic děkujeme za darování nového teploměru a firmě Datart za darování skvělých pomocníků v podobě pračky a sušičky.

Také nesmíme zapomenout na firmu BOVYS, která nám ZDARMA dodává do našeho Domova v Telči ovoce a zeleninu po celou dobu nouzového stavu, a to jak pro klienty, tak pro naše zaměstnance. Zásobují nás tak důležitými vitamíny, abychom byli více odolní 😊. Děkujeme.