Poděkování mým Ježíškovým vnoučatům

Rádi bychom touto cestou zprostředkovali poděkování naší klientky Ježíškovým vnoučatům. I my, všichni zaměstnanci Senior Home, s.r.o. DZR Telč a DZR Tuchlovice, se připojujeme k VELKÉMU DÍKY. Za níže uvedenou klientku i za všechny seniory, kterým se poskytuje nezištná pomoc prostřednictvím projektu Ježíškova vnoučata, je třeba zmínit také poděkování všem dárcům a dobrovolníkům, kteří se jakkoliv podílí na radosti, potěšení, zpříjemnění a kvalitnějšímu prožívání podzimu života seniorů.

 

Poděkování mým Ježíškovým vnoučatům

„Často se setkávám s urážkami starých lidí na mladou generaci a naopak. Měli bychom se nad tím zamyslet a najít správný přístup, vždyť mezi námi je hodně příjemných a dobrých lidí.

Chtěla bych Vám napsat svůj vlastní zážitek, který mi zjasnil krušné chvíle.

Jsem klientkou domova seniorů - Senior Home, s.r.o. Telč domova se zvláštním režimem, tzn., že máme všichni různé zdravotní problémy.

Před Vánoci jsme si povídali, co bychom chtěli pod stromečkem, a já jsem s úsměvem řekla, že bych ještě jednou chtěla letět letadlem. Většina se takovému přání smála! Jaké bylo moje překvapení, když jsem po svátcích přijela do domova, kde na mne čekal dopis od pilota Filipa Šťastného z Brna. Pan Šťastný mi napsal, že mi moje přání může splnit. Jeho dopis byl tak hezký, že mi při čtení kapaly slzičky. Souhlasila jsem s jeho návrhem a čekala na splnění svého přání.

Ke konci února zavolal Filip Š., že pro mne pošle svoji maminku, která mě doveze do Brna. Teprve teď jsem si uvědomila, co starostí jsem způsobila. Měla jsem obavy, jak mě přijmou, ale všechna tíseň ze mě spadla, už když jsme se přivítali. Přijetí od těchto neznámých mladých lidí bylo velmi srdečné. Připadali mi, jako bych je znala dlouhou dobu. Prostě můj výlet byl báječný, nikdy na něj nezapomenu. Naše přátelství stále trvá.

Lidé, které jsem nikdy neviděla a neznala, mi udělali velikou radost. Vážím si jejich přístupu ke starému člověku. Děkuji jim za vše, potvrdili mi moji víru, že „HODNÍ LIDÉ NEZEMŘELI“ – jsou stále mezi námi, ať jsou staří nebo mladí. Pomáhejme si navzájem..“

  1. D.  84 let, DZR Telč