Sociální pracovník (vedoucí úseku přímé péče) - Náborový příspěvek až 50.000 Kč

V našem domově se zvláštním režimem pečujeme o seniory se stařeckou demencí. Naším posláním je pomáhat rodinám i klientům zvládnout nelehkou etapu jejich života. Tým pečovatelů pomáhá našim klientům s těmi nejzákladnějšími potřebami. Aby jim šla práce lépe od ruky, potřebují vedoucího, který má zkušenosti s vedením týmu a nebude jen sedět v kanceláři a bude i jedním z nich.

Komu u nás bude dobře:

Důležitým předpokladem, pro tuto práci u nás, je vlastní praktická zkušenost v tomto specifickém oboru. Hledáme člověka, který umí plánovat směny, nastavovat individuální plány, vést sociální dokumentaci, zná zákon o sociálních službách a prováděcí vyhlášku a také pojmy jako dodržování standardů kvality. Nesmí vám chybět ukončené vzdělání VOŠ v sociálním oboru (případně vyšší), umožňující výkon sociálního pracovníka a čistý trestní rejstřík.

Jak to u nás funguje.

Standartní pracovní doba pro vedoucího pečovatelů je 8hodinová od pondělí do pátku. Každý dobrý vedoucí by však měl počítat i s tím, že v případě potřeby si vyhrne rukávy a zastane práci pečovatele se vším všudy.

S čím u nás můžete počítat:

Náborový příspěvěk až do výše 50.000 Kč, vyplacen v průběhu 3 let

5x ročně finanční bonus
3 dny sick day
Slevová karta do sítě lékaren Dr.Max
vzdělávácí kurzy 2x ročně - dle vlastního výběru
firemní teambuilding 2x ročně

Jestli se vám líbí, co jste si právě přečetli, pošlete nám životopis nebo kontakt na vás. My se vám obratem ozveme a po telefonu (pro začátek) společně probereme základní otázky a poté vás rádi uvidíme osobně.

Budeme se na vás těšit.