Zástupce vedoucí zdravotního úseku

V našem domově se zvláštním režimem pečujeme o seniory se stařeckou demencí. Naším posláním je pomáhat rodinám i klientům zvládnout nelehkou etapu jejich života. Snažíme se o to, aby součástí této pomoci byla i co nejlepší zdravotní péče, a proto v tuto chvíli hledáme zástupce vedoucí zdravotního úseku.

Komu u nás bude dobře:

Pokud jste citlivý a trpělivý člověk, který chce s úsměvem pracovat se starými lidmi, tak jste možná tou správnou posilou do našeho týmu. Naše zdravotní sestry musí zvládnout velmi různorodé činnosti. Např. poskytování základní ošetřovatelské péče, komunikaci s lékařem, hlídání stravovacího režimu, administrativu spojenou se zdravotní dokumentací našich klientů a někdy třeba i školení našich zaměstnanců. Nezbytným předpokladem je kvalifikace S2 – Všeobecná zdravotní sestra s výkonem povolání bez odborného dohledu a čistý trestní rejstřík.

Nabízíme pro Vás:

- 8 hodinová pracovní doba (Po - Pá)

- náborový příspěvek ve výši až 100.000,- vyplacen v průběhu 4 let

- 3 dny sick day

- Benefitka - karta na zaměstnanecké benefity

- slevová karta do sítě lékáren Dr.Max

- rozvojové kurzy 2x ročně

Jestli se vám líbí, co jste si právě přečetli, pošlete nám životopis nebo kontakt na vás. My se vám obratem ozveme a po telefonu (pro začátek) společně probereme základní otázky. Poté vás rádi uvidíme osobně.

Budeme se na vás těšit.