Zdravotní sestra - Náborový příspěvek až 50.000 Kč

V našem domově se zvláštním režimem pečujeme o seniory se stařeckou demencí. Naším posláním je pomáhat rodinám i klientům zvládnout nelehkou etapu jejich života. Snažíme se o to, aby součástí této pomoci byla i co nejlepší zdravotní péče, a proto bychom rádi rozšířily řady našich zdravotních/praktických sester.

Komu u nás bude dobře:

Pokud jste citlivý a trpělivý člověk, který chce s úsměvem pracovat se starými lidmi, tak jste možná tou správnou posilou do našeho týmu. Naše zdravotní sestry musí zvládnout velmi různorodé činnosti. Např. poskytování základní ošetřovatelské péče, komunikaci s lékařem, hlídání stravovacího režimu, administrativu spojenou se zdravotní dokumentací našich klientů.

Nezbytným předpokladem je středoškolské vzdělání se zdravotnickým zaměřením - obor všeobecná sestra (kvalifikace S2) nebo zdravotnický asistent (kvalifikace S1) a čistý trestní rejstřík.

Jak to u nás funguje:

Při péči o naše seniory se střídáme na 12ti hodinových denních směnách a 8 hodinových směnách. Směny pro nás plánuje vedoucí, ale když kolega onemocní, rádi za sebe zaskočíme.

S čím u nás můžete počítat:

Náborový příspěvěk až do výše 50.000 Kč!

- příplatky za směny  ve svátky

- 2 dny sick day

- Benefitka - karta na zaměstnanecké benefity

- slevová karta do sítě lékáren Dr.Max

- rozvojové kurzy 2x ročně

Jestli se vám líbí, co jste si právě přečetli, pošlete nám životopis nebo kontakt na vás. My se vám obratem ozveme a po telefonu (pro začátek) společně probereme základní otázky. Poté vás rádi uvidíme osobně.

Budeme se na vás těšit.