Poradenství

Poradenství

V případě potřeby kontaktujte naší sociální pracovnici:

 

 

E-mail: tuchlovice.socialni@senior-home.cz
Telefon: +420 773 833 233

 
Lékařská péče

Lékařská péče

Lékařská péče je poskytována s ohledem na individuální potřeby klientů. Lékařskou péči zajišťuje smluvní praktický lékař a psychiatr. Lékaři navštěvují domov pravidelně.
 
Ubytování

Ubytování

Klienti jsou ubytováni na dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, které si po dohodě se zařízením mohou vybavit vlastním nabytkem, televizí apod. K dispozici jsou samozřejmě bezbariérové koupelny. V zařízení je umožněno společné ubytování partnerským dvojicím.
 
senior-home.cz > Tuchlovice > Pro zájemce
 

Pro zájemce

Rady, na co si dát pozor při hledání vhodného zařízení

Abychom přispěli k lepší informovanosti zájemců o službu, rozhodli jsme se zveřejnit několik informací, aby jste věděli, kdy si dát pozor při výběru vhodného zařízení, když chcete umístit svého blízkého.

Co si vzít s sebou do zařízení

Hygienické potřeby: Mýdlo (uložené v krabičce) Zubní kartáček+zubní pasta Sklenička/kelímek na zubní protézu+prostředky na čištění protézy Hřeben nebo kartáč na vlasy Sprchový gel (případně tekuté mýdlo) Šampon na vlasy (případně tužidlo, lak na vlasy atd.

Často kladené otázky

Jaká je kapacita Vašeho zařízení? Domov se zvláštním režimem Tuchlovice má kapacitu 142 klientů.

Ubytování

Poskytování služby v našem zařízení odpovídá cílům a charakteru služby, a také potřebám cílové skupiny klientů ve vztahu k místu a denní době. Služba je poskytovaná po celý rok, 24 hodin denně. Klientům je umožněno využívat dostupné vztahové sítě - obchody, návštěvu kostela, místní služby, apod.

Dokumenty ke stažení

Dokumenty a formuláře potřebné pro přijetí do zařízení ke stažení.

Ceník

V této části naleznete informace o výši úhrad poskytované péče. V případě dotazů či nejasností můžete kontaktovat sociální pracovnici - tuchlovice.socialni@senior-home.cz Cena pobytu a stravy je stanovená zákonem a činí 560,- Kč/den.

Alzheimerova choroba

Alzheimerova choroba byla popsána v prvním desetiletí dvacátého století Aloisem Alzheimerem. Při onemocnění dochází k poruše a zničení nervových buněk zvlášť v oblasti mozkové kůry a s tím související poškození mozku. Probíhající změny v mozku jsou stejné jako při stárnutí.