Poradenství

Poradenství

V případě potřeby kontaktujte naší sociální pracovnici:

 

 

E-mail: tuchlovice.socialni@senior-home.cz
Telefon: +420 773 833 233

 
Lékařská péče

Lékařská péče

Lékařská péče je zajišťována dvěma lékaři - praktickým lékařem a psychiatrem - kteří do zařízení dochází 1x týdně. Akutní problémy jsou řešeny ve spolupráci s ON Kladno a RZS.
 
Ubytování

Ubytování

Klienti jsou ubytováni na dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, které si po dohodě se zařízením mohou vybavit vlastním nabytkem, televizí apod. K dispozici jsou samozřejmě bezbariérové koupelny. V zařízení je umožněno společné ubytování partnerským dvojicím.
 
senior-home.cz > Tuchlovice > Zaměstnání
 

Zaměstnání

Vedoucí zdravotního úseku

V našem domově se zvláštním režimem poskytujeme seniorům, kteří trpí různými druhy demencí, zejména pak Alzheimerovou nemocí, celoroční pobytovou sociální službu. Tým našich zdravotních sester se každý den snaží o zajištění co nejlepší zdravotní péče.

Kuchař/Kuchařka

Jsme firma rodinného charakteru s několikaletou tradicí a naším posláním je péče o seniory a pomoc jejich rodinám v jednom z nejtěžších období jejich života. Nedílnou a velmi důležitou součástí této péče je poskytování kvalitního stravování.

Pomocná kuchařka - plný úvazek

Hledáme pracovníka na pozici pomocná kuchařka - plný úvazek, pro zařízení Tuchlovice. Potřebujeme šikovného, samostatného pracovníka na pozici pomocná kuchařka na plný úvazek v našem zařízení. Možno i zdatný důchodce.

Uklízečka/Pradlena - plný úvazek

Hledáme pracovníka na pozici uklízečka/pradlena - plný úvazek, pro zařízení Tuchlovice. Potřebujeme šikovného, samostatného pracovníka na pozici uklízečka/pradlena na plný úvazek v našem zařízení. Možno i zdatný důchodce.

Fyzioterapeut

V našem domově se zvláštním režimem poskytujeme seniorům celoroční pobytovou sociální službu. Naši klienti trpí různými druhy demencí, zejména pak Alzheimerovou nemocí. Rádi bychom rozšířili naše služby o možnost využití fyzioterapie, abychom mohli našim klientům poskytovat co nejlepší péči.

Sociální pracovník/Lektor volného času

V našem domově se zvláštním režimem poskytujeme seniorům celoroční pobytovou sociální službu. Naši klienti trpí různými druhy demencí, zejména pak Alzheimerovou nemocí. Snažíme se o to, aby součástí této péče byla i co nejlepší pomoc v komunikaci s rodinou, úřady a zdravotnickými zařízeními.

Zdravotní sestra - Náborový příspěvek až 50.000 Kč

Zdravotní sestra V našem domově se zvláštním režimem poskytujeme seniorům, kteří trpí různými druhy demencí, zejména pak Alzheimerovou nemocí, celoroční pobytovou sociální službu. Tým našich zdravotních sester se každý den snaží o zajištění co nejlepší zdravotní péče.

Pracovník v sociálních službách (pečovatel/pečovatelka)

Pracovník v sociálních službách (pečovatel/pečovatelka) V našem domově se zvláštním režimem Tuchlovice poskytujeme seniorům, kteří trpí různými druhy demencí, zejména pak Alzheimerovou nemocí, celoroční pobytovou sociální službu.