Poradenství

Poradenství

V případě potřeby kontaktujte naší sociální pracovnici:

 

 

E-mail: tuchlovice.socialni@senior-home.cz
Telefon: +420 773 833 233

 
Lékařská péče

Lékařská péče

Lékařská péče je zajišťována dvěma lékaři - praktickým lékařem a psychiatrem - kteří do zařízení dochází 1x týdně. Akutní problémy jsou řešeny ve spolupráci s ON Kladno a RZS.
 
Ubytování

Ubytování

Klienti jsou ubytováni na dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, které si po dohodě se zařízením mohou vybavit vlastním nabytkem, televizí apod. K dispozici jsou samozřejmě bezbariérové koupelny. V zařízení je umožněno společné ubytování partnerským dvojicím.
 
senior-home.cz > Tuchlovice > Zaměstnání
 

Zaměstnání

Vedoucí přímé péče/Sociální pracovník

V našich domovech se zvláštním režimem poskytujeme seniorům celoroční pobytovou sociální službu. Naši klienti trpí různými druhy demencí, zejména pak Alzheimerovou nemocí. Tým našich pečovatelů se každý den snaží o zajištění nejen celodenní péče, ale i o každodenní individuální přístup k našim klientům.

Kuchař/Kuchařka - DPP

Hledáme pracovníka na pozici kuchaře nebo kuchařky - dlouhodobá brigáda na DPP pro zařízení Tuchlovice. Potřebujeme šikovného, samostatného pracovníka na pozici kuchaře na DPP v našem zařízení. Možno i zdatný důchodce. Preferujeme dlouhodobou spolupráci.

Fyzioterapeut - pravidelná brigáda/DPP

V našem domově se zvláštním režimem poskytujeme seniorům celoroční pobytovou sociální službu. Naši klienti trpí různými druhy demencí, zejména pak Alzheimerovou nemocí. Rádi bychom rozšířili tým našich pracovníků, abychom mohli poskytovat co nejlepší péči.

Zdravotní sestra - Náborový příspěvek až 30.000 Kč

Zdravotní sestra V našem domově se zvláštním režimem poskytujeme seniorům, kteří trpí různými druhy demencí, zejména pak Alzheimerovou nemocí, celoroční pobytovou sociální službu. Tým našich zdravotních sester se každý den snaží o zajištění co nejlepší zdravotní péče.

Pracovník v sociálních službách (pečovatel/pečovatelka)

Pracovník v sociálních službách (pečovatel/pečovatelka) V našem domově se zvláštním režimem Tuchlovice poskytujeme seniorům, kteří trpí různými druhy demencí, zejména pak Alzheimerovou nemocí, celoroční pobytovou sociální službu.