Sociální pracovník/Lektor volného času

V našem domově se zvláštním režimem poskytujeme seniorům celoroční pobytovou sociální službu. Naši klienti trpí různými druhy demencí, zejména pak Alzheimerovou nemocí. Snažíme se o to, aby součástí této péče byla i co nejlepší pomoc v komunikaci s rodinou, úřady a zdravotnickými zařízeními. Rádi bychom proto do našeho týmu přijali další kolegyni nebo kolegu na pozici sociálního pracovníka.

V tuto chvíli hledáme pracovníka na pozici Sociální pracovník/Lektor volného času.

Důležitým předpokladem, pro tuto práci u nás, je vlastní praktická zkušenost v tomto specifickém oboru. Hledáme člověka, který umí mile, ale i prakticky komunikovat s rodinami, úřady a jinými institucemi. Který umí nastavovat individuální plány klientů, vést sociální dokumentaci, zná zákon o sociálních službách a prováděcí vyhlášku a také pojmy jako dodržování standardů kvality. Důležitou součástí této práce je i úzká spolupráce s našimi lektory, kteří se starají o aktivizaci klientů a někdy je i v případě potřeby nezbytné za ně zaskočit. Dále vám nesmí chybět ukončené vzdělání VOŠ v sociálním oboru (případně vyšší), umožňující výkon sociálního pracovníka a čistý trestní rejstřík.

Jak to u nás funguje.

Standartní pracovní doba pro sociálního pracovníka je 8hodinová od pondělí do pátku.

Nabízíme:

 

- NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVĚK až do výše 30.000 Kč

- dobré mzdové ohodnocení

- pravidelné finanční bonusy

- 2 dny zdravotního volna

- Benefitka - karta na zaměstnanecké benefity

- slevová karta do sítě lékáren Dr.Max

- rozvojové kurzy 2x ročně

- firemní teambuilding

 

Jestli se vám líbí, co jste si právě přečetli, pošlete nám životopis nebo kontakt na vás. My se vám obratem ozveme a po telefonu (pro začátek) společně probereme základní otázky a poté vás rádi uvidíme osobně.

Budeme se na vás těšit.