Poradenství

Poradenství

V případě potřeby kontaktujte naší sociální pracovnici:

 

 

E-mail: telc.socialni@senior-home.cz
Telefon: +420 773 833 238

 
Lékařská péče

Lékařská péče

Lékařská péče je zajišťována dvěma lékaři - praktickým lékařem a psychiatrem - kteří do zařízení dochází 1x týdně. Akutní problémy jsou řešeny ve spolupráci s nemocnicí Jihlava a RZS.
 
Ubytování

Ubytování

Klienti jsou ubytováni na dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, které si po dohodě se zařízením mohou vybavit vlastním nabytkem, televizí apod. K dispozici jsou samozřejmě bezbariérové koupelny a záchody. V zařízení je umožněno společné ubytování partnerským dvojicím.
 
senior-home.cz > Telč > Zaměstnání
 

Zaměstnání

Zdravotní sestra - Náborový příspěvek až 50.000 Kč

V našem domově se zvláštním režimem pečujeme o seniory se stařeckou demencí. Naším posláním je pomáhat rodinám i klientům zvládnout nelehkou etapu jejich života. Snažíme se o to, aby součástí této pomoci byla i co nejlepší zdravotní péče, a proto bychom rádi rozšířily řady našich zdravotních/praktických sester.

Fyzioterapeut - částečný úvazek

Hledáme pracovníky na pozici Fyzioterapeut, pro zařízení Telč.

Laskavý pečovatel k seniorům - Náborový příspěvek až 30.000 Kč

Laskavý pečovatel V našem domově se zvláštním režimem pečujeme o seniory se stařeckou demencí. Naším posláním je pomáhat rodinám i klientům zvládnout nelehkou etapu jejich života. Abychom se našim klientům mohli věnovat co nejvíce, rádi bychom rozšířili řady našich pečovatelů.