Sociální pracovník / Zástupce vedoucí - Náborový příspěvek!

Hledáme pracovníky na pozice Sociální pracovník / Zástupce vedoucí.

V našem domově se zvláštním režimem pečujeme o seniory se stařeckou demencí. Naším posláním je pomáhat rodinám i klientům zvládnout nelehkou etapu jejich života. Snažíme se o to, aby součástí této péče byla i co nejlepší pomoc v komunikaci s rodinou, úřady a zdravotnickými zařízeními. Rádi bychom proto do našeho týmu přijali další kolegyni nebo kolegu na pozici sociálního pracovníka.

 

Komu u nás bude dobře:

Důležitým předpokladem, pro tuto práci u nás, je vlastní praktická zkušenost v tomto specifickém oboru. Hledáme člověka, který umí mile, ale i prakticky komunikovat s rodinami, úřady a jinými institucemi. Který umí nastavovat individuální plány klientů, vést sociální dokumentaci, zná zákon o sociálních službách a prováděcí vyhlášku a také pojmy jako dodržování standardů kvality. Důležitou součástí této práce je i úzká spolupráce s našimi lektory, kteří se starají o aktivizaci klientů a někdy je i v případě potřeby nezbytné za ně zaskočit. Dále vám nesmí chybět ukončené vzdělání VOŠ v sociálním oboru (případně vyšší), umožňující výkon sociálního pracovníka a čistý trestní rejstřík.

Jak to u nás funguje.

Standartní pracovní doba pro sociálního pracovníka je 8hodinová od pondělí do pátku.

S čím u nás můžete počítat:

Náborový příspěvek až 30.000 Kč vyplacen v průběhu 2 let

- 20 dní dovolené

- 3 dny sick day

- pravidelné finanční bonusy 

- Benefitka – karta na zaměstnanecké benefity

- Slevová karta do sítě lékaren Dr.Max

- vzdělávácí kurzy 2x ročně - dle vlastního výběru

- firemní teambuilding

Jestli se vám líbí, co jste si právě přečetli, pošlete nám životopis nebo kontakt na vás. My se vám obratem ozveme a po telefonu (pro začátek) společně probereme základní otázky a poté vás rádi uvidíme osobně.

Budeme se na vás těšit.