Vrchní sestra/Vedoucí zdravotního úseku

V našem domově se zvláštním režimem poskytujeme seniorům, kteří trpí různými druhy demencí, zejména pak Alzheimerovou nemocí, celoroční pobytovou sociální službu. Tým našich zdravotních sester se každý den snaží o zajištění co nejlepší zdravotní péče.

V tuto chvíli pro ně hledáme pracovníka na pozici Vrchní sestra/Vedoucí zdravotního úseku.

Jedním z důležitých předpokladů pro výkon této vedoucí pozice je kompetentnost ve zdravotnické oblasti a praxe v oboru. Hledáme pracovníka, jenž má zkušenosti nejen na pozici zdravotní sestry, ale i s vedením týmu, plánováním směn, plněním standardů kvality poskytované služby. Má také znalosti v oblasti zdravotní dokumentace klientů (včetně vykazování ošetřovatelské péče), pracovních postupů, komunikace s lékaři a jiným zdravotnickými subjekty a zvládne také případné školení našich zaměstnanců.

Nezbytným předpokladem je kvalifikace S2 – Všeobecná zdravotní sestra s výkonem povolání bez odborného dohledu a čistý trestní rejstřík.

Pracovní doba – pondělí až pátek, 8 hodinové směny.

Nabízíme:

- NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 200.000 Kč

- velmi dobré mzdové ohodnocení

- služební telefon (k dispozici i pro soukromé účely – volání i data)

- stravenkový paušál

- roční bonus

- 20 dní dovolené

- 5 dní zdravotního volna

- karta na zaměstnanecké benefity

- rozvojové kurzy 2x ročně

- možnost bezúročné půjčky

- firemní teambuilding

 

V případě vašeho zájmu nám prosím zašlete stručný životopis, případně volejte na telefon 773 833 246 nebo pište na adresu: prace@senior-home.cz.